Виробництво > Гофрокартон

                Гофрокартон – один з найпопулярніших матеріалів для виробництва упаковки – транспортної і споживчої тари, володіє хорошими стійкими та амортизаційними властивостями. Різновид гофрокартону виділя'ється за кольором поверхневого шару - коричневий (бурий), білий, хмаристий.
        Гофрокартон - картон товщиною від 3 до 10 мм. Залежно від кількості шарів гофрокартон може бути:
двошаровий - що складається з одного
плоского і одного гофрованого шарів
тришаровий - що складається з двох
шарів плоских і одного гофрованого шарів
п'ятишаровий - що складається з
трьох плоских і двох гофрованих шарів
семишаровий – що складається з гофрованих
і чотири плоских шарів.

          Марки картону відрізняються абсолютним опором продавлювання (МПа), питомим опором розриву з додатком руйнівного зусилля вздовж гофри (кН / м), опором торцевого стиснення гофри (кН / м).
        А - крупна;
        С - середня;
        В - дрібна;
        Е - мікрогофра.

        Мікрогофрокартон.
Тришаровий гофрований картон - це мікрогофрокартон, з товщиною 1,5 - 1,8 мм. Мікрогофрокартон через такої товщини мати більш низьку міцність, використовується для більш дрібних конструкцій. Мікрогофрокартон має більш низькі амортизуючі властивості в порівнянні з гофрокартоном. Мікрогофрокартон позначається буквою "Е".

        Двошаровий гофрокартон.
Позначається буквою "Д", складається з одного плоского і одного гофрованого шарів. Гофрований картон гнучкий, можна скручувати рулонами, і може бути листовим.
        Тришаровий гофрокартон.
Найпоширеніший вид, має позначення "Т". Складається з двох лайнерів і одного гофрованого шару. Застосовується практично для всіх видів упаковок.
        П'ятишаровий гофрокартон.
"П" - позначення п'ятишарового гофрокартону, складається з трьох плоских та двох гофрованих шарів. Використовується для міцної багаторазової упаковки а також для великогабаритних упаковок.
        
Поверхневий шар може бути - бурим, хмаристим, білим - за бажанням замовника.

Гофрований картон виготовляється згідно ГОСТ 7376.