Головна

 
Шановні відвідувачі сайту!

       Раді вітати Вас на інтернет-сторінці нашої фабрики гофротари. Перед Вами найрізноманітніший вибір екологічної упаковки. Тут Ви знайдете найкращу упаковку для Ваших виробів.
        Як відомо, будь-який товар потребує упаковки. Видів упаковки сьогодні існує безліч, самих різноманітних, виконаних з різних матеріалів. Але багато товаровиробників віддають перевагу гофрокартону. Цей матеріал вважається  універсальним, оскільки поєднує в собі безліч незамінних якостей. 

         Упаковка з гофрокартону відносно недорога, вона легка і компактна, швидко утилізовується, не наносячи шкоди екології. При цьому вона може захистити товар, що знаходиться усередині, від різних несприятливих чинників і неприємностей, що підстерігають його при зберіганні на складах, перевезенні, пошкодження в результаті падіння або механічної дії, дії вологи, сонячних променів, пилу. Крім того, на таку тару легко наносити будь-які логотипи і написи товаровиробника. Саме тому гофрокартон як упаковка незамінимий в самих різних областях - виробництві продуктів харчування і товарів народного споживання, фармацевтичній промисловості, машинобудуванні, меблевому виробництві і багато інших. 

        Існує декілька видів упаковки з гофрокартону - звичайна споживча, виробнича, а також транспортна тара, вона використовується саме для перевезення вантажів, тому зазвичай буває досить великих розмірів. Випускається транспортна упаковка з гофрокартону у вигляді таких виробів, як гофроящик, гофроконтейнер, гофролоток. Виготовляються всі вони з тришарового, п'ятишарового або семишарового гофрокартону, всі розміри зазвичай визначені спеціальними нормативами, але виготовляється і гофроупаковка по індивідуальних замовленнях, якщо це необхідно товаровиробнику з врахуванням особливостей його товару. 
       
        ТзОВ «Христина» пропонує товаровиробникам як продовольчих так і не продовольчих товарів широкий вибір гофротари - гофрокороба, гофроящики, гофроелементи (прокладки, ришітки), інша картонна упаковка, гофроупаковка з різних типів картону, кольору, з нанесенням друку та ін.