Виробництво > Обладнання

          Для діяльності товариства було закуплено новітнє обладнання іноземного походження по виготовленню гофротари, та  переробки вторинної сировини.
           Для виготовлення якісної упаковки підприємство здійснило запуск в експлуатацію автоматичної лінії для виробництва гофротари з нижнім друком - Модель "BPSD-1226":  
             

         Відмінною особливістю моделі "BPSD-1226" є виключна якість повнокольорового флексографічногодруку, який досягається за рахунок застосування передових технологій, що існують на даний момент:
        1. Вакуумний супровід заготовки, починаючи від секції подачі до ротаційної секції.
        2. Керамічні анілоксові вали з лініатурою до 460 ліній на дюйм.
        3. Дозування фарби на анілоксовому валу з використанням ракельної камери /система друку "Доктор Блед"
        4. Ділянки сушіння гарячим повітрям на кожній з друкарських секцій.
        
       Продуктивність лінії становить до 220 аркушів в хвилину.
        
         Для задоволення потреб товаровиробників у сучасній клеєній упаковці, підприємством запущено в експлуатацію автоматичну формувальну клеєву машину для виготовлення овочевих лотків - "TECO T3S" (Італія):
        
        Машина виробляє широкий спектр коробок різних розмірів і стилів, від простої платформової до більш складних конструкцій, лотків з відкритих і закритих, з одинарною або подвійною стінкою.
        Дана машина може виготовляти гофроупаковку зі швидкістю до 35 шт / хв.
        
          Також у виробництві гофроупаковки використовується устаткування (лінія) для виробництва гофротари - "EMBA" (Швеція). Максимальний розмір листа: 2400 х 1100 мм. Включає: Секцію подачі (вакуум), три секції друку, моторизований слоттер, секцію ротаційної висічки, фальцевально-склеюючу машину.
         Лінія призначена для виготовлення ящиків з обвязкою, нанесення флексодруку на гофрокартон з подальшим прорізанням шліців, висічки клапана, рилевкі, обрізки крайок та згинання листів заготовок тарних ящиків з гофрованого картону:
          

         "Wupa" - автоматична штанцувальна машина. Даний станок призначений для висічувальних робіт:
           
        
        "Simon GL350" (Англія). Включає: секцію подачі (вакуум), три секції друку, моторизований слоттер, секцію ротаційної висічки, фальцевально-склеюючі машину, автоматичний обв'язувальний верстат:
           
        
        Роботу усього устаткування на підприємстві контролюють фахові інженери, які керують усіма технологічними процесами і ретельно відслідковують якість продукції.